Kom jij ons taal-leesonderwijs een impuls geven?

Op de St. Jozef is in groep 7/8 per direct een mooie uitdaging ontstaan voor een leerkracht die het verschil wil en kan maken voor onze leerlingen. Dit kan in de functie LB, of als LC-leerkracht met een taalspecialisme ons taal-leesonderwijs een impuls te geven.

Onze school is gericht op een positieve pedagogiek, waarbij we werken vanuit vertrouwen. We maken een beweging waarin we steeds meer vakken met elkaar integreren, het speerpunt voor dit schooljaar is de integratie van ons taal- en leesonderwijs in het thematisch onderwijs. We leren de kinderen zich in te leven in anderen en respectvol en beleefd met elkaar om te gaan. Kinderen zijn uniek en moeten zichzelf kunnen zijn, waarbij ze het beste uit zichzelf halen.

‘Samen vol vertrouwen, met een brede basis de toekomst in.’

Solliciteer direct

Wat ga je doen?

Je geeft les aan  onze combinatiegroep 7/8. Je bent verantwoordelijk voor het geven van kwalitatief hoogwaardig onderwijs aan de leerlingen, waarbij je aansluit bij de cognitieve en pedagogische behoeften van de leerlingen. Je bent bekend met het directe instructiemodel (EDI) en gemotiveerd om vakken waar mogelijk te integreren met ons thematisch onderwijs. Als LC-leerkracht ben je daarnaast  verantwoordelijk voor het opstellen van een taal- en (begrijpend)leesbeleidsplan. Je coacht en begeleidt op deze vakgebieden onze leerkrachten. Je bent bij voorkeur al bekend met Effectief Leesonderwijs en/of staat ervoor open je hierin te verdiepen en je te specialiseren.

Wat breng je mee?

  • Je bent in het bezit van een PABO-diploma
  • Je bent bekend met Effectief Leesonderwijs en/of bereid je hierin te verdiepen.
  • Je houdt van samenwerken en hebt een open proactieve houding in de relatie met de kinderen, ouders en je collega’s
  • Je bent ervan overtuigd dat jij het verschil kan maken voor elk kind
  • Je hebt sterke pedagogische en didactische vaardigheden
  • Je hebt goede communicatieve vaardigheden, in de klas op de werkvloer en naar buiten
  • Je bent flexibel, werkt graag in een team en staat open voor nieuwe ontwikkelingen
  • Je bent in staat de leerlingen te volgen en dit om te zetten in een rapportage
  • Je bent in het bezit van een post-HBO taal-leescoördinator (of vergelijkbaar) of bent bereid deze te halen (bij de ambitie voor de LC-functie)
  • Je bent sterk in het coachen en begeleiden van collega’s (bij de ambitie voor de LC-functie)
wij hard werken aan het verbeteren van ons (begrijpend) leesonderwijs?
Mike de Munck, directeur de St. Jozefschool

Wat bieden wij!

Wij bieden een afwisselende functie in een enthousiast team. Naast je taak als leerkracht word je in tijd gefaciliteerd om je rol als taal- leesspecialist vorm te geven. Je werkt samen met de taalspecialisten binnen ons bestuur. De school is gesitueerd in een relatief nieuw en modern pand. Wij hebben een enthousiast en betrokken team leerkrachten die met elkaar staan voor het belang van goed onderwijs en die hier hard en doelgericht voor werken. Samen komen we verder!

Salariëring conform CAO PO in loonschaal LB (€3.463,- tot €5.277,-) of LC  (€3.484,- tot €6.149,-), mits je voldoet aan de functie-eisen van LC.  Indien je nog niet voldoet aan de functie eisen van LC en je wel deze potentie bezit, vragen we je ook te solliciteren. Dan krijg je bij ons de mogelijkheid om te groeien naar LC.

Herken jij jezelf?

Kom vrijblijvend eens langs voor een kop koffie of thee om de school en het team te leren kennen. Wil je ons fijne team verrijken, neem dan contact op met Mike de Munck, directeur van de St. Jozef, via 0228-581424 / 06-83719419‬ of mike.demunck@skowf.nl. We leiden je graag rond!

Wil je solliciteren, stuur dan zo snel mogelijk jouw motivatie en CV naar vacatures@skowf.nl én mike.demunck@skowf.nl o.v.v. vacature St. Jozef leerkracht LB. Met geschikte kandidaten gaan we zo snel mogelijk in gesprek.

Weet jij iemand die matcht op deze vacature, deel deze vacature in jouw netwerk

deel via Whatsapp deel via de e-mail


"*" geeft vereiste velden aan

Deze vacature gevonden via*

Jouw feedback helpt ons om in de toekomst een bewuste keuze te maken in een nieuwe werving & selectie procedure.
Max. bestandsgrootte: 2 MB.
Max. bestandsgrootte: 2 MB.
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.